Ogłoszenie

Zakład opiekuńczo-leczniczy dla mechanicznie wentylowanych


InformacjeKierownik oddziału: lek med. Andrzej Walczak - anestezjolog, specjalista chirurgii dziecięcej
Pielęgniarka oddziałowa:
  Renata Biała - tel. 797 307 867
Punkt pielęgniarski: 797 307 759
e-mail: r.biala@mcm-milicz.pl 

Działalność oddziału

Oddział przeznaczony jest dla osób z niewydolnością oddechową u których zakończono proces leczenia przyczynowego, jednak nadal wymagających stosowania ciągłej terapii oddechowej przy pomocy respiratora bez konieczności hospitalizacji w oddziałach intensywnej terapii.
Oddział składa się z sześciu dwuosobowych sal wyposażonych w profesjonalny sprzęt leczniczy i pielęgnacyjny, między innymi: respiratory, kardiomonitory, ssaki elektryczne, łóżka z regulacją wysokości, profesjonalne materace przeciwodleżynowe, defibrylator, pompy żywieniowe, pompy infuzyjne, sprzęt rehabilitacyjny, podnośnik do przewożenia chorych.

Dokumenty niezbędne przy przyjęciu do oddziału:
Wniosek-ZOL Wniosek-ZOL

Regulamin Organizacyjny

Regulamin-Organizacyjny-ZOL Regulamin-Organizacyjny-ZOL

WAŻNA INFORMACJA: Pacjenci, którzy przyjmowani są do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego muszą być zaopatrzeni w dostęp do żywienia enteralnego - PEG. Pacjenci bez założonego PEG-a nie będą przyjmowani na Oddział.

Komentarze


 • Piotr Sosnowski
  04.12.2017

  Moja Babcia jest pacjentkom tego oddziału od niedawna, lecz już da się zauważyć poprawę samopoczucia i stanu ogólnego. Oddział jest czysty pachnący a personel profesjonalny i miły. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za waszą pracę.


  5
  1
 • Franciszek Misiewicz
  26.01.2017

  Bardzo fachowy i miły personel, profesjonalny zespół lekarski, świetne warunki socjalne, cudowna opieka. Widziałem inne tego typu miejsca natomiast to jest wyjątkowe.


  11
  3
 • Agnieszka Blok (Krawczyk)
  07.12.2016

  Świetnie wykwalifikowany, miły i pomocny personel. Dziekuje, że opiekujecie się moim tata


  6
  4
 • Aneta Martyniak
  14.10.2016

  Bardzo mile pielegniarki zawsze pomocne w informwcji natomiast nie moge tego samego powiedziec o lek. med. Irena Ziniewicz-Gryka bardzo niegrzeczna przez telefon nie dajaca dojsc do slowa i wytlumaczenia sytuacji odkladajaca telefon. Oddzial jest swietny nowoczesny zapewnia mojemu tacie najlepsza opieke ale pani Irena zawiodla mnie jako lekarz jako osoba ktora kontroluje opieke nad moim tata.


  4
  6
 • Jan
  03.08.2016

  Bardzo pomocna i sympatyczna sekretarka medyczna.


  27
  10
 • Jakub Michniewicz
  18.07.2016

  Pracuje tu bardzo przyjazny zespół lekarzy


  31
  11
Napisz komentarz