Ogłoszenie

O szpitalu

view image

Zapraszamy do skorzystania z usług Milickiego Centrum Medycznego sp. z o.o. 

Jesteśmy nowoczesnym szpitalem, położonym w samym sercu Powiatu Milickiego, na terenie Parku Krajobrazowego „Dolina Baryczy”. Piękne okoliczności przyrody, szeroki profil działalności oraz wykwalifikowany personel sprawiają, że MCM wyróżnia się na tle innych placówek medycznych.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie świadczeń zdrowotnych na jak najwyższym poziomie. Wieloprofilowa działalność pozwala na objęcie naszych pacjentów kompleksową opieką w całym procesie leczenia. W MCM udzielane są ambulatoryjne i stacjonarne, wysokospecjalistyczne świadczenia w zakresie opieki zdrowotnej, w ramach specjalności reprezentowanych przez oddziały i poradnie szpitalne.

Dbamy o jakość udzielanych świadczeń. Współpracujemy z doświadczonym  i wykwalifikowanym  personelem medycznym, który nieustannie doskonali swoje umiejętności praktyczne.

Możemy poszczycić się wieloma certyfikatami, m.in. „Szpital bez Bólu”. Milickie Centrum Medyczne przystąpiło do procedury akredytacyjnej prowadzonej przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, która ma na celu podniesienie standardu świadczonych usług.

Pragniemy, aby poziom zadowolenia pacjentów korzystających z usług MCM był jak największy.