NumerOgłoszenie

Baza telefoniczno - adresowa

Administracja

prezes zarząduMaciej Biardzki
mbiardzki@mcm-milicz.pl
wew. 713

dyrektor ds. medycznychGrzegorz Urbańczyk
g.urbanczyk@mcm-milicz.pl 
 
dyrektor ds. finansowych / główny księgowyAnita Poświatowska
a.poswiatowska@mcm-milicz.pl
wew. 890

z-ca głównego księgowegoJolanta Michalak
j.michalak@mcm-milicz.pl 
wew. 890

kierownik działu służb pracowniczychIwona Kulczyńska 
i.kulczynska@mcm-milicz.pl
wew. 788

kierownik działu organizacyjnego Magdalena Gościniak-Stojewska
m.gosciniak@mcm-milicz.pl
wew. 848

kierownik działu sprzedaży i rozliczeńAlicja Sadowska
a.sadowska@mcm-milicz.pl
wew. 897

kierownik działu technicznegoEdward Smolka
e.smolka@mcm-milicz.pl
wew. 900

kierownik sekcji zamówień publicznych i obsługi umówZdzisław Konieczny
z.konieczny@mcm-milicz.pl
wew. 787

pełnomocnik zarządu ds. jakościTeresa Świrkowicz
t.swirkowicz@mcm-milicz.pl
wew. 773

inspektor ds. BHP/PPOŻPaweł Klejewski
p.klejewski@mcm-milicz.pl
wew. 917

sekcja informatykiArkadiusz Pługowski
a.plugowski@mcm-milicz.pl
wew. 908

Krzysztof Bukowski
k.bukowski@mcm-milicz.pl 
wew. 603

naczelna pielęgniarkaMarlena Fronczak
m.fronczak@mcm-milicz.pl
wew. 898

Apteka szpitalna

kierownik apteki

Edyta Kowalczyk
e.kowalczyk@mcm-milicz.pl
wew. 837

Laboratorium

kierownik laboratoriumElżbieta Kurowska
e.kurowska@mcm-milicz.pl
wew. 826

punkt pobierania
materiału do badań
pobieranie materiału
poniedziałek – piątek:
7.30 - 10.00

wydawanie wyników
poniedziałek  - piątek
7:30 – 14:30
wew. 702

RTG

pracownia RTGponiedziałek – piątek:
8:00 – 18:00
soboty, niedziele, święta:
10:00 -  15:00

wew. 979

Poradnie specjalistyczne

rejestracja ogólnawew. 712

Kontakt do oddziałów

ODDZIAŁ WEWNĘTRZNYKierownik oddziału
wew. 870
Pokój lekarski
wew. 855, 865
Pielęgniarka oddziałowa
wew. 871
Pokój pielęgniarski
wew. 873
Sekretariat
wew. 869
ldsw@mcm-milicz.pl

ODDZIAŁ DZIECIĘCYKierownik oddziału
wew. 850
Pokój lekarski
wew. 852
Pielęgniarka oddziałowa
wew. 851
Pokój pielęgniarski
wew. 856
ldsp@mcm-milicz.pl

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYKierownik oddziału
wew. 847
Pokój lekarski
wew. 846, 754
Położna oddziałowa
wew. 843
Pokój pielęgniarski
wew. 751, 844
Sekretariat
wew. 849
ldsg@mcm-milicz.pl

ODDZIAŁ NEONATOLOGICZNYKierownik oddziału
wew. 750
Położna oddziałowa
wew. 753
Sekretariat
wew. 849
ldsn@mcm-milicz.pl

ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJKierownik oddziału
wew. 861
Pokój lekarski
wew. 859, 858
Pielęgniarka oddziałowa
wew. 862
Pokój pielęgniarski
wew. 857
ldsc@mcm-milicz.pl

ODDZIAŁ ORTOPEDYCZNYKierownik oddziału
wew. 886
Pokój lekarzy
wew. 854
Pielęgniarka oddziałowa
wew. 863
Sekretariat
wew. 861
Rejestracja do Poradni Ortopedycznej
wew. 712
ldso@mcm-milicz.pl

DZIAŁ REHABILITACJIKierownik działu
wew. 915
Pokój lekarski
wew. 909, 875
Pielęgniarka oddziałowa
wew. 876
Pokój pielęgniarski
wew. 910
Sekretariat
wew. 877
ldr@mcm-milicz.pl

DZIAŁ ANESTEZJOLOGIIKierownik działu
wew. 771
Pokój lekarzy
wew. 810
Pielęgniarka oddziałowa
wew. 779
ldsa@mcm-milicz.pl

ZAKŁAD OPIEKUŃCZO LECZNICZY DLA WENTYLOWANYCH MECHANICZNIEKierownik oddziału: 
wew. 771

Pielęgniarka oddziałowa: 
wew. 867

Punkt pielęgniarski: 
wew. 759

Pokój lekarzy: 
wew. 810
r.biala@mcm-milicz.pl
 
IZBA PRZYJĘĆ OGÓLNAGabinet przyjęć
wew. 820
Pokój lekarzy
wew. 823
Punkt pielęgniarski
wew. 841
ldsi@mcm-milicz.pl

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY OGÓLNYodcinek męski
Kierownik odcinka
wew. 726
Pokój lekarski
wew. 725
Punkt pielęgniarski
wew. 724

odcinek żeński
Pokój lekarski
wew. 744, 746

Punkt pielęgniarski
wew. 745

odcinek koedukacyjny
Sekretariat
wew. 784
Pokój lekarski
wew. 801
Punkt pielęgniarski
wew. 782
ldpo@mcm-milicz.pl

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY DLA DZIECI
I MŁODZIEŻY
Kierownik oddziału
wew. 738 
Pokój lekarski
wew. 736
Punkt pielęgniarski
wew. 727
ldpd@mcm-milicz.pl

IZBA PRZYJĘĆ PSYCHIATRYCZNAGabinet przyjęć
wew. 719
Pokój pielęgniarski
wew. 731

ldpi@mcm-milicz.pl