Ogłoszenie

Aktualności

alt
2023.06.09

Wsparcie dla Pacjentów z Oddziału Psychiatrycznego

Z ogromną radością informujemy, że w naszym szpitalu zostało utworzone specjalne konto bankowe z myślą o Pacjentach i Pacjentkach Oddziału Psychiatrii.

Chcielibyśmy szczególnie podkreślić, że założenie konta jest efektem inicjatywy rezydentki psychiatrii, Małgorzaty Stasiak. Jesteśmy dumni, że mamy przywilej pracować z tak zaangażowanymi i empatycznymi ludźmi. To dzięki determinacji Pani Stasiak możemy oferować jeszcze większe wsparcie naszym Pacjentom i Pacjentkom.

Konto zostało stworzone jako narzędzie, które umożliwia tym, którzy pragną wspierać Oddział Psychiatrii w Miliczu, na dokonywanie dobrowolnych datków. Zebrane środki finansowe będą wykorzystane na realizację różnorodnych projektów, które podniosą jakość naszych usług i wpłyną na dobrostan naszych Pacjentów i Pacjentek.

Jesteśmy wdzięczni Prezesowi, Panu Januszowi Atłachowiczowi za wyrażenie zgody na utworzenie konta i wsparcie tej inicjatywy.

Każda wpłacana suma będzie dedykowana celom, które przyczynią się do poprawy opieki psychiatrycznej w naszym szpitalu. Poprzez wsparcie tego konta, wyrażacie Państwo swoje zaufanie i chęć dołączenia do naszej misji polepszania zdrowia psychicznego naszej małej społeczności.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy już wyrazili swoje wsparcie i dokonali wpłat na konto. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Z dniem 18.05 Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu informuje, że na rachunku bankowym Fundacji funkcjonuje subkonto pod hasłem: PSYCHIATRIA MILICZ.

Na subkoncie gromadzone są środki finansowe z przeznaczeniem na zakup sprzętu medycznego i wyposażenia Oddziału Psychiatrycznego Ogólnego Milickiego Centrum Medycznego w Miliczu.

Zwracamy się z prośbą o przekazywanie choćby najdrobniejszych kwot na konto:

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia Bank PEKAO S.A. I oddział Wrocław 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839

z dopiskiem: Darowizna na cele ochrony zdrowia PSYCHIATRIA MILICZ.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie, które pozwoli nam kontynuować naszą misję dbania o zdrowie psychiczne i polepszenia warunków leczenia naszych Pacjentów i Pacjentek

Rezydenci i Rezydentki Psychiatrii